Krijg meer cliënten met een website die wél voor je werkt.
Exclusief voor leden van de Hypnose vereniging België: Stop met worstelen met technologie en krijg een professionele online praktijk die vertrouwen uitstraalt en je agenda vult.


Voelt je online aanwezigheid als een blok aan je been?
Als gepassioneerd hypnotherapeut wil je mensen helpen, niet urenlang prutsen met een website. Herken je dit?
Stel je voor: een professionele website, zonder het gedoe.
Precies daarom heb ik, in samenwerking met het bestuur van de HVB, het HVB Pro Pakket ontwikkeld.
Het is geen standaard website, maar een alles-in-één oplossing, speciaal ontworpen voor therapeuten zoals jij. We bouwen voor jou een krachtige, stijlvolle onepager die perfect werkt op elk apparaat. Jouw enige taak? De teksten en foto’s aanleveren waarvoor je van ons een eenvoudige gids krijgt. Wij doen de rest.
Dit alles draait op mijn platform “Let’s get DIGITAL”, waardoor je niet alleen een website krijgt, maar een complete toolset om je praktijk te laten groeien.
Alles wat je nodig hebt om online te groeien.
Het HVB Pro Pakket is een totaaloplossing. Dit zit er allemaal in:

Een onweerstaanbaar aanbod, exclusief voor HVB-leden.
Omdat ik geloof in de professionalisering van onze beroepsgroep, heb ik met de HVB een unieke prijs afgesproken.
Normale investering voor dit pakket: €250 + €63 per maand (Excl.BTW)
Jouw exclusieve HVB-prijs: €49 per maand (Excl. BTW)
Let op: dit aanbod is enkel geldig voor HVB leden met de vouchercode (vraag ernaar via hello@hypnosevereniging.be)